Zabezpečovacie systémy

ZABEZPEČOVACIE
SYSTÉMY

Zabezpečovacie systémy

Kamerové systémy

Samozrejmosťou z hľadiska fyzickej bezpečnosti je v dnešnej dobe montáž kamerových systémov a poplašných zariadení. Spoločnosť Varro s. r. o. ,  sa postará o inštaláciu zabezpečovacej techniky vo vašej firme aj domácnosti s využitím najkvalitnejších a overených zariadení. Správa bezpečnostného systému spočíva v pravidelnej mechanickej údržbe kamerových jednotiek a záznamového zariadenia s dodatočným doladením optiky podľa potrieb a aktuálneho ročného obdobia. Starostlivosťou o systém dosiahneme čo najlepší záznam a využijeme celkový potenciál kamerovej jednotky.

Pri inštalácii a využívaní kamerových systémov je potrebné dodržiavať postupy v súlade so  všeobecným nariadením EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Je nevyhnutné zabezpečiť, aby kamery zaznamenávali len to, čo je týmto nariadením povolené. Takisto je potrebné dodržiavať čas uchovávania kamerových záznamov.

Najvyššou prioritou je preto postarať sa o prístup k daným kamerovým záznamom a zaistiť, aby nedošlo k ich zneužitiu. V prípade potreby vám môžeme poskytnúť potrebné smernice a pomôcť s právnymi úkonmi spojenými s ochranou osobných údajov.

Varro s. r. o. , poskytuje ochranu kamerového systému jeho správnou integráciou do počítačovej siete (a to aj s využitím s využitím už existujúcej kabeláže PC siete). Takýto spôsob zabezpečenia ochráni  váš systém pred zneužitím.

Alarm Poplašné systémy

Poplašné systémy

Pri samotnej montáži kamerových systémov a poplašných zariadení spolupracujeme so špecializovanými firmami. Na ochranu  objektov využívame zabezpečovaciu techniku firmy Jablotron a Paradox, pri montáži kamerových systémov pracujeme najmä s produktami od Samsungu. Okrem spomínaných sa vieme postarať aj o fungovanie, správu a najmä bezpečné používanie systémov od iných firiem, ako napr. čínski výrobcovia Hikvision a Dahua.

NENAŠLI STE NIEČO PRE VAŠE IT?

Neváhajte a zavolajte nám, určite Vám pomôžeme ...

0902 702 484