Aplikácie

WEBDIZAJN

tvorba web stránok

Dnešná doba je preplnená rôznorodými IT technológiami, ktoré sa stali súčasťou nášho každodenného života. Aby ste sa vo svete technologických inovácií nestratili, potrebujete byť stále „ON LINE.”

Najosvedčenejší spôsob ako byť začlenený do online systému je vytvorenie vlastnej webovej prezentácie (webu) na internete. Dnes je už jeho neoddeliteľnou súčasťou aj prepojenie na sociálne siete a mikroaplikácie. Webová prezentácia je najideálnejší spôsob vašej propagácie, bez ohľadu na to, v akom segmente podnikáte. V rámci webovej stránky si vytvoríte vizitku, katalóg produktov, pečať vašej spoločnosti, organizácie alebo osobnosti. Vybudujte si priestor v online svete za pomoci fundovaných odborníkov a zverte váš brand a proces tvorby webu do rúk Varro s.r.o.

Doména (internetová adresa a názov stránky)

Doména (internetová adresa a názov stránky)

Či už doménu vlastníte, alebo nie, pri tvorbe webovej prezentácie vám pomôžeme s výberom tej vhodnej  pre vás a vaše podnikanie. Postaráme sa o registráciu nových domén, resp. preregistrovanie už existujúcich a ich následnú správu. Vytvorenie webovej stránky je zložitý proces, ktorý si vyžaduje konzultácie s klientom a podporu odborníkov z oblasti webdizajnu.

Webhosting

Webhosting

Aby doména správne fungovala, potrebuje mať svoje miesto na serveri s optimálnymi parametrami. Webhosting predstavuje virtuálny priestor na serveri prevádzkovateľa, v ktorom sú uložené informácie a súbory vašej domény.

Poradíme vám a odporučíme providera, ktorý bude pre váš web najvhodnejší. Pri správnom výbere webohostingu dokážeme ušetriť finančné náklady a zabezpečiť čo najspoľahlivejšie fungovanie e-mailovej pošty, e-shopu, webstránky, portálu. Potrebujete aby vaša stránka bola neustále online? V Varro s.r.o. vám zabezpečíme nonstop fungovanie vďaka redundantným systémom. Váš web bude žiť na viacerých serveroch. Ak niektorý zo serverov nebude fungovať správne automaticky presmerujeme vašu stránku na záložný hostingový server kde budete online aj naďalej, bez výpadku. Súkromné webhostingy od Varro ponúkajú stabilné a rýchle pripojenie vďaka spoľahlivým serverom od Amazon AWS Route 53, či Google DNS. Pre zmluvných klientov Varro s.r.o. poskytujeme takéto služby na našich vlastných serveroch v cene správy IT.

Grafický návrh a kódovanie

Grafický návrh a kódovanie

Tvorba webovej stránky pozostáva z dvoch procesov.

Prvým je tvorba samotného konceptu a dizajnu, zhmotnenie klientových myšlienok a predstáv do vizuálnej podoby.  Webstránka by mala spĺňať neustále sa meniace štandardy a postupy online marketingu. Základom úspešného webu je obsah, ktorý upúta oko a v návštevníkovi stránky vytvorí dôležitý prvý dojem. Práve prvotný pohľad často rozhodne o tom, či zákazník ostane prehľadávať vaše stránky a prečíta si celý obsah. Ak ho web nezaujme, po prvom načítaní úvodnej stránky ju opustí a prejde ku konkurencii.

Dizajn webstránky však nie je len o estetike a dobrom vizuálnom dojme. Dobre spracovaný web usmerní návštevníka k správnym kliknutiam a navedie ho k vykonaniu požadovanej konverzie. Chcete aby návštevníci vášho webu uskutočnili nákup, prihlásili sa na odber newslettra, alebo si stiahli aplikáciu? Varro s.r.o. vám pomôže k dosiahnutiu týchto cieľov.

Naša spoločnosť preferuje moderný a minimalistický dizajn webových stránok. Sledujeme trendy, implementujeme nové postupy a aktualizujeme zastarané techniky. Originalita sa v online svete nestratí, preto sme otvorení výrobe webov podľa vašich predstáv, nápadov a preferencií. Druhá fáza vytvorenia funkčného webu sa zakladá na kódovaní a spustení funkčného webu (XHTML, CSS3, javascript, jQuery…). Zoptimalizujeme váš web pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie a  správne zobrazovanie v najpoužívanejších internetových aplikáciách (Chrome, Safari, Explorer, Firefox, Opera...).

seo optimalizácia pre vyhľadávače

SEO

(alebo tiež seo optimalizácia, či optimalizácia pre vyhľadávače) je súbor techník a postupov, ktoré vám pomôžu zlepšiť viditeľnosť stránky v neplatenej časti vyhľadávačov ako google, či seznam. To v skutočnosti znamená, že stránka sa bude zobrazovať  na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania. Váš web tak získa väčšie množstvo vysoko cielených návštevníkov, ako v prípade, že by vaše stránky boli umiestnené na nižších pozíciách. SEO optimalizácia je jednou z najdôležitejších techník, ktorá vám pomôže dosiahnuť a udržať váš web na popredných miestach v organickom vyhľadávaní. V rámci SEO optimalizácie nastavíme responzivitu (prispôsobivosť webovej stránky zariadeniu, na ktorom je prezeraná), aby na všetkých typoch zariadení (smartphone, tablet, laptop, PC) mohli vaši zákazníci pohodlne browsovať. Na záver otestujeme funkčnosť a spustíme prevádzku tzv.  „na ostro“. Samozrejmosťou je aj dodatočný servis a poradenstvo.

NENAŠLI STE NIEČO PRE VAŠE IT?

Neváhajte a zavolajte nám, určite Vám pomôžeme ...

0902 702 484